Piec Konwekcyjno-Parowy Multimax 6-11/Dl/R/Ac | ELOMA 12040009
Kod: 12040009
Dostępność: Duża ilość
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 21 dni
EAN:
Elektryczny piec konwekcyjno-parowy Eloma Multimax 6-11/DL/R/AC
Eloma Multimax 6-11/DL/R/AC to profesjonalny piec konwekcyjno-parowy stworzony do pracy w intensywnie działających kuchniach gastronomicznych. Obsługuje 7 pojemników GN 1/1 i oferuje szeroki zakres temperatur od 30 do 300°C, dzięki czemu sprawdzi się zarówno do pieczenia, gotowania na parze, jak i w trybie kombinowanym. Lewostronna wersja z drzwiami otwieranymi w prawo ułatwia dopasowanie do układu kuchni, a 5" ekran dotykowy w języku polskim i intuicyjne sterowanie gwarantują komfort codziennej pracy.
Najważniejsze parametry techniczne:
  • Wymiary: 925 × 805 × 840 mm
  • Pojemność: 7 × GN 1/1 (65 mm, prowadnice wzdłużne)
  • Moc: 11 kW
  • Zasilanie: 400 V 3N AC
  • Zabezpieczenie: 3 × 16 A
  • Masa: 122 kg
  • Wersja: lewostronna
Parametry:
Moc całkowita::
11 kW
Pojemność::
7 x GN 1/1
Waga::
122 kg
Wymiary (S/G/W)::
925 x 805 x 840 mm
Zasilanie::
400 V