Kocioł Warzelny Pośredni Elektryczny 150l 18,5kW 900.Bek-150an | KROMET GP_900.BEK-150
Kod: 900.BEK-150
Dostępność: Średnia ilość
Cena: 23919.00
Cena: 23919.00
WariantKolor/Wzór
EAN:
Elektryczny Kocioł Warzelny KROMET 900.BEK-150AN
Kluczowe cechy:
Zalety kotła warzelnego elektrycznego:
Dane techniczne:
  • Producent: Kromet
  • Linia: LINIA 900
  • Model: 900.BEK-150AN
  • Zasilanie: Elektryczne
  • Napięcie zasilania: 400 V
  • Grzanie: Pośrednie
  • Szerokość: 900 mm
  • Głębokość: 900 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Moc elektryczna: 18.5 kW