Kocioł Warzelny Pośredni Elektryczny 80 L 12,5kW 700.Bek-80an | KROMET GP_700.BEK-80
Kod: 700.BEK-80
Dostępność: Średnia ilość
Cena: 24123.00
Cena: 24123.00
WariantKolor/Wzór
EAN:
Kocioł Warzelny Elektryczny Pośredni 80L z Automatycznym Napełnianiem - KROMET 700.BEK-80AN
Kluczowe cechy:
  • Pojemność: 80L - idealny do przygotowywania dużych ilości potraw jednogarnkowych.
  • Zawory napełniające: Zawory do bezpośredniego napełniania kotła gorącą i zimną wodą.
  • Wydajność: Duży zawór spustowy 1,5 cala umożliwia szybkie opróżnianie kotła.
  • Wykonanie: Stal nierdzewna AISI 304 o grubości 1,5 mm na płycie górnej, 3 mm na komorze grzewczej, zapewnia trwałość i odporność na korozję.
Zalety kotła warzelnego KROMET 700.BEK-80AN:
Dane techniczne:
  • Producent: Kromet
  • Linia: LINIA 700
  • Model: 700.BEK-80AN
  • Zasilanie: Elektryczne
  • Napięcie zasilania: 400 V
  • Grzanie: Pośrednie
  • Szerokość: 800 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Moc elektryczna: 12.5 kW