Automatyczna naleśnikarka gastronomiczna średnica 190 mm Resto Quality RQMCC190
Kod: RQMCC190
Dostępność: Mała ilość
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 48 godzin
EAN:
Automatyczna naleśnikarka gastronomiczna 190 mm Resto Quality RQMCC190
Automatyczna produkcja naleśników
Wydajność i powtarzalność
To rozwiązanie pozwala znacząco zwiększyć wydajność pracy i ograniczyć straty surowców.
Prosty i skuteczny proces działania
Grubość naleśników można kontrolować poprzez odpowiednią konsystencję ciasta w zakresie 0,5-1,2 mm.
Precyzyjna kontrola parametrów
Sterowanie odbywa się w sposób intuicyjny za pomocą pokrętła i przycisków.
Solidna konstrukcja i higiena
Zbiornik na ciasto wyposażony jest w pokrywę z zatrzaskami, co zwiększa komfort użytkowania.
Najważniejsze cechy
  • automatyczna naleśnikarka gastronomiczna
  • średnica naleśników 190 mm
  • wydajność do 130 szt./h
  • automatyczny proces produkcji
  • regulacja temperatury 50-200°C
  • regulacja czasu 0-60 s
  • zbiornik na ciasto 3 l
  • konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • taśma odbiorcza
  • zdejmowana osłona
  • intuicyjne sterowanie
  • szkolenie w cenie
Specyfikacja techniczna
  • model RQMCC190
  • wymiary 500 x 350 x 480 mm
  • średnica naleśnika 190 mm
  • zakres temperatur 50-200°C
  • pojemność zbiornika 3 l
  • moc 2,4 kW
  • zasilanie 230 V
  • waga 30 kg
FAQ
Czy urządzenie wymaga dużego doświadczenia w obsłudze
Nie, obsługa jest bardzo prosta i dodatkowo obejmuje szkolenie
Czy naleśniki wychodzą jednakowe
Tak, urządzenie zapewnia powtarzalną jakość i rozmiar
Czy można regulować grubość naleśników
Tak, poprzez zmianę gęstości ciasta oraz ustawień pracy
Parametry:
  • Ważna informacja: Urządzenia gazowe, elektryczne 400V i 230V bez fabrycznej wtyczki, zmywarki i inne urządzenia podłączane do sieci wodnej muszą być zainstalowane przez wykwalifikowanego serwisanta. Poświadczeniem jest protokół wystawiony pisemnie przez technika. Urządzenia wymagające stałego podłączenia do wody muszą zostać wyposażone w zmiękczacz wody. Brak spełnienia powyższych warunków powoduje utratę gwarancji. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. Lista autoryzowanych serwisów dostępna u sprzedawcy po podaniu kodu pocztowego i nazwy miejscowości.