WhatsApp
Darmowa dostawa od 500 PLN

MyGastro.pl - Przewodnik zakupowy, Kostkarki do lodu dla gastronomii

2024-05-16 11:45:00
Kostkarki do lodu dla twojej gastronomii – Wybór najlepszego modelu w 2024 roku

Najlepsze kostkarki do lodu dla Twojej gastronomii – Przewodnik zakupowy MyGastro.pl

Lato to czas, gdy orzeźwiające napoje i koktajle są na szczycie menu każdej restauracji, baru czy kawiarni. Aby sprostać tym potrzebom, kluczowym sprzętem w każdej gastronomii jest kostkarka do lodu. Przedstawiamy przewodnik po wybranych modelach dostępnych w MyGastro.pl, które pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

1. Kostkarka do lodu barowa 35 kg/24h Hendi 271575

Zasada działania: Kostkarka Hendi 271575 jest idealnym wyborem dla średnich i dużych barów. Dzięki systemowi chłodzenia powietrzem, urządzenie to może wyprodukować do 35 kg kostek lodu na dobę.

Zastosowanie: Ten model jest idealny do użytku w warunkach, gdzie zapotrzebowanie na lód jest ciągłe i intensywne, takie jak bary, restauracje, czy kluby nocne.

Najistotniejsze informacje: Kostkarka jest wyposażona w solidną, nierdzewną obudowę, która zapewnia długotrwałą wydajność i łatwość w utrzymaniu czystości. Zbiornik ma pojemność 15 kg, co pozwala na przechowywanie większej ilości lodu.

2. Kostkarka do lodu Kitchen Line 12 kg/24h Hendi 271568

Zasada działania: Kompaktowa i efektywna, ta kostkarka produkująca do 12 kg lodu na dobę jest idealna dla mniejszych lokali gastronomicznych, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Zastosowanie: Świetnie sprawdzi się w małych kawiarniach, bistrach czy małych barach, gdzie zapotrzebowanie na lód jest mniejsze, ale nadal istotne.

Najistotniejsze informacje: Urządzenie to jest łatwe w obsłudze i utrzymaniu dzięki prostemu panelowi kontrolnemu i konstrukcji ze stali nierdzewnej.

3. Kostkarka barowa 33 kg/24h chłodzona wodą Brema

Zasada działania: Wykorzystująca chłodzenie wodą, ta kostkarka jest bardziej efektywna energetycznie w porównaniu do modeli chłodzonych powietrzem, zwłaszcza w cieplejszych klimatach.

Zastosowanie: Idealna dla miejsc o wysokim zapotrzebowaniu na lód, jak duże restauracje czy hotele.

Najistotniejsze informacje: Produkuje 33 kg kostek lodu na dobę i ma dużą pojemność magazynową, co czyni ją bardzo praktyczną w intensywnie działających lokalach.

4. Kostkarka Brema 80 kg/24h chłodzona powietrzem Stalgast 872801

Zasada działania: Dzięki potężnej wydajności, ta kostkarka może produkować do 80 kg lodu na dobę, co czyni ją idealnym wyborem dla bardzo dużych obiektów.

Zastosowanie: Doskonała dla dużych hoteli, centrów konferencyjnych, czy dużych restauracji, gdzie zapotrzebowanie na lód jest bardzo wysokie.

Najistotniejsze informacje: Urządzenie to oferuje nie tylko dużą produkcję, ale również wydajność dzięki chłodzeniu powietrzem i konstrukcji zapewniającej długotrwałe użytkowanie.

Podsumowanie:

Dzięki różnorodności oferty na MyGastro.pl, każdy znajdzie odpowiedni model kostkarki do lodu, który spełni specyficzne potrzeby jego gastronomii. Zapewnij sobie i swoim gościom najlepsze orzeźwienie dzięki idealnie chłodzonym napojom!

Autor:Julia z MyGastro.pl