Zmywarka Gastronomiczna z Dozownikiem Nabłyszczacza Podstawą i Płynami 230305 | HENDI 230305PP
Kod: 230305PP
Dostępność: Duża ilość
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier pobranie 10
  • Kurier express przedpłata 30
EAN:
Profesjonalna zmywarka do intensywnego użytkowania
Efektywność i oszczędność wody
Krótki cykl mycia - tylko 120 sekund - szybka i efektywna praca
Wydajność do 30 koszy na godzinę - idealne rozwiązanie do intensywnej eksploatacji
Niskie zużycie wody na 1 cykl: 2-2,5 litra - oszczędność i ekonomiczne użytkowanie
Temperatura mycia: 62°C, temperatura płukania: 85°C - doskonała dezynfekcja i higiena
Trwała i solidna konstrukcja
Obudowa ze stali nierdzewnej AISI 304 - odporna na intensywne użytkowanie i korozję
Dwuwarstwowe, wzmacniane drzwi - lepsza izolacja i wytrzymałość
Ramiona myjące z tworzywa oraz płuczące ze stali nierdzewnej - efektywne mycie i płukanie
Górne ramiona myjące - stacjonarne, dolne płuczące - obrotowe - optymalne rozprowadzanie wody
Zaawansowane funkcje i parametry techniczne
Bojler o pojemności 6 litrów, moc 3 kW (230V) lub 6 kW (400V) - szybkie nagrzewanie wody
Wanna o pojemności 35 litrów, moc 2,8 kW - stabilne i skuteczne mycie naczyń
Moc pompy 0,75 KM - dostosowana do intensywnej pracy
Termostat bezpieczeństwa - ochrona bojlera (do 105°C) i wanny (do 99°C)
Analogowy termometr wody w bojlerze - precyzyjna kontrola temperatury
Kompletny zestaw akcesoriów
Kosz uniwersalny na szkło 500x500x(H)105 mm
Kosz z bolcami na talerze (5x8 szt.), 500x500x(H)105 mm
Koszyk na sztućce 110x110x(H)130 mm
Dozownik nabłyszczacza w komplecie - gwarantuje lśniące naczynia
Wąż doprowadzający wodę (1,5 m, przyłącze ¾") oraz wąż spustowy (2 m, ø25 mm)
Kabel elektryczny bez wtyczki - możliwość dostosowania do instalacji
Regulowane nóżki (±10 mm) - stabilność na każdej powierzchni
Zestaw płynów w komplecie - dodatkowa wartość
Płyn myjący 10L - skuteczne usuwanie zabrudzeń i tłuszczu
Nabłyszczacz 5L - idealne wykończenie i ochrona szkła przed zaciekami
Specyfikacja techniczna
  • Model: Hendi 230305
  • Zasilanie: 400V
  • Moc: 6,6 kW
  • Wymiary: 570x600(+370)x(H)830 mm