Witryna Chłodnicza do Restauracji Kawiarni 160l 880x568x686 Czarna | SZRON RTW-160L-5
Kod: RTW-160L-5
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier przedpłata 0
  • Kurier pobranie 10
  • Kurier express przedpłata 30
EAN:
Witryna Chłodnicza Do Restauracji Kawiarni 160l 880x568x686 Czarna
Zakres Temperatur: 0..+12°C
Wymuszony Obieg Powietrza
Przestawne Półki
Energooszczędne Oświetlenie LED
Wysokiej Klasy Sterownik
Specyfikacja Techniczna
  • Kolor: Czarny, inox
  • Pojemność: 160 l
  • Ilość Półek: 2
  • Ilość Drzwi: 2
  • Przeszklone Drzwi: Tak
  • Wysokość: 686 mm
  • Głębokość: 568 mm
  • Szerokość: 880 mm
  • Zasilanie: 230 V
  • Moc: 160 W