Witryna Chłodnicza Lodówka Przeszklona 1400l 1330x725x2005 Czarna D. Suwane | SZRON RB-1330HS
Kod: RB-1330HS
Dostępność: Brak
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 48 godzin
EAN:
Witryna Chłodnicza RB-1330HS - Idealna do Przechowywania Napojów i Piwa
Witryna chłodnicza RB-1330HS o pojemności 1400 litrów, zasilana prądem 220V, 50/60Hz, wykorzystuje nowoczesny czynnik chłodniczy R290. Przeznaczona do przechowywania napojów i piwa, zapewnia doskonałe warunki przechowywania w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza.
Parametry i wyposażenie standardowe:
  • Termostat z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem
  • Izolacja z ekologicznej pianki poliuretanowej
  • Chłodzenie nawiewowe (wymuszone wentylatorem)
  • Cicha praca agregatu
  • Samoczynne odparowanie skroplin
  • Oświetlenie wewnętrzne
  • Podświetlany górny panel reklamowy
  • Półki druciane plastyfikowane z listwami cenowymi, regulowane na wysokość
  • Przeszklone drzwi z hartowanego szkła, suwane
  • Zamek drzwi - trzy komplety kluczy w zestawie
Informacje dodatkowe:
  • Marka: Szron
  • Kolor: czarny
  • Zużycie energii: 4,2 kWh/doba
  • Pojemność: 1400 l
  • Ilość drzwi: 2
  • Ilość półek: 10
  • Wymiary (W x S x G): 2005 mm x 1330 mm x 725 mm
  • Zasilanie: 220 V
  • Moc: 480 W