Płyta Grillowa Ryflowana Chromowana 400mm 4,8kW | KROMET 700.PBE-400R
Kod: 700.PBE-400R
EAN:
Płyta Grillowa Ryflowana Chromowana 400mm 4,8kW Kromet 700.Pbe-400r - precyzyjne smażenie w gastronomii
Płyta grillowa Kromet 700.Pbe-400r to profesjonalne urządzenie gastronomiczne, które zapewnia wydajność, trwałość i doskonałą jakość smażenia. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, cechuje się chromowaną, ryflowaną powierzchnią roboczą, gwarantującą równomierne rozprowadzenie ciepła i precyzyjną obróbkę termiczną potraw. Płyta górna ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zwiększa odporność na intensywną eksploatację i ułatwia czyszczenie.
Optymalne grillowanie dzięki ryflowanej powierzchni
Dane techniczne Płyty Grillowej Kromet 700.Pbe-400r
  • Moc: 4,8 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 280 mm
  • Liczba płyt: 1
  • Moc płyty: 4,8 kW
  • Zasilanie: 400 V
  • Wymiar płyty: 396 × 560 mm