Płyta Grillowa Ryflowana Chromowana 400mm 4,8kW | KROMET 700.PBE-400R.S
Kod: 700.PBE-400R.S
EAN:
Płyta Grillowa Ryflowana Chromowana 400mm 4,8kW Kromet 700.Pbe-400r.S - profesjonalne smażenie z perfekcyjnym efektem
Ryflowana powierzchnia dla idealnych rezultatów smażenia
Chromowana, ryflowana płyta robocza, wykonana z kwasoodpornej stali AISI 304 o grubości 1,5 mm, gwarantuje równomierne rozprowadzanie temperatury na całej powierzchni grzewczej. Ryflowana struktura pozwala uzyskać charakterystyczne paski na smażonych produktach, nadając im apetyczny wygląd i poprawiając smak. Dzięki wysokiej mocy 4,8 kW, urządzenie szybko osiąga optymalną temperaturę, skracając czas przygotowywania potraw.
Najważniejsze cechy urządzenia
  • Ryflowana, chromowana płyta robocza - idealna do grillowania mięs, warzyw i innych produktów.
  • Podstawa szafkowa otwarta - umożliwia przechowywanie akcesoriów kuchennych.
Dane techniczne Płyty Grillowej Kromet 700.Pbe-400r.S
  • Moc: 4,8 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba płyt: 1
  • Moc płyty: 4,8 kW
  • Zasilanie: 400 V
  • Wymiar płyty: 396 × 560 mm