Płyta Grillowa Gładka Chromowana 400 mm 4,8kW | KROMET 700.PBE-400G.T
Kod: 700.PBE-400G.T
EAN:
Płyta Grillowa Gładka Chromowana 400 Mm 4,8kW Kromet 700.Pbe-400g.T - precyzyjna i wydajna obróbka termiczna
Perfekcyjne smażenie dzięki gładkiej powierzchni
Gładka, chromowana płyta robocza została wykonana z kwasoodpornej stali AISI 304 o grubości 1,5 mm, co zapewnia równomierne rozprowadzanie temperatury na całej powierzchni. Dzięki temu każda potrawa smaży się w optymalnych warunkach, zachowując swoją strukturę i smak. Szybkie nagrzewanie oraz precyzyjna kontrola temperatury pozwalają na efektywną i wydajną pracę.
Dane techniczne Płyty Grillowej Kromet 700.Pbe-400g.T
  • Moc: 4,8 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba płyt: 1
  • Moc płyty: 4,8 kW
  • Zasilanie: 400 V
  • Wymiar płyty: 396 × 560 mm