Płyta Grillowa Gazowa Ryflowana Chromowana 400 mm 5,5 kW | KROMET 700.PBG-400R
Kod: 700.PBG-400R
  • Kurier express przedpłata 30
Więcej o produkcie
Liczba palników:
1
EAN:
Płyta Grillowa Gazowa Ryflowana Chromowana 400 Mm 5,5 kW Kromet 700.Pbg-400r - profesjonalne grillowanie w Twojej kuchni
Funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania
Wyposażona w palnik pilotujący z zabezpieczeniem przeciwypływowym gazu, płyta grillowa zapewnia bezpieczną i wydajną pracę. Dzięki mocy 5,5 kW, urządzenie szybko się nagrzewa, utrzymując stabilną temperaturę na całej powierzchni. Ryflowana chromowana płyta zapobiega przywieraniu żywności i pozwala uzyskać charakterystyczny wzór grillowanych potraw.
Kompaktowa szerokość 400 mm sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w restauracjach, food truckach oraz barach szybkiej obsługi, gdzie liczy się wydajność i jakość grillowania.
Dane techniczne - Płyta Grillowa Gazowa Kromet 700.Pbg-400r
  • Moc: 5,5 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba palników: 1
  • Moc palnika: 5,5 kW
  • Zasilanie: 230 V
  • Wymiary płyty: 396×560 mm