Mikser ręczny zanurzeniowy Premium długość ramienia 630 mm Resto Quality FM650VV600
Kod: FM650VV600
Dostępność: Duża ilość
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier pobranie 10
  • Orlen Paczka 15
  • Kurier express przedpłata 30
EAN:
Mikser ręczny zanurzeniowy - Premium | 630 mm | FM650VV600 Resto Quality
  • Idealne do przygotowywania sosów, zup, kremów, ciast, itp
  • Wysokiej jakości korpus wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego
  • Proste w obsłudze
  • Wysokiej jakości silnik z osłoną ze stali nierdzewnej Włoskiej produkcji
  • 9 - stopniowa regulacja prędkości
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym
  • Gwint wykonany z wysokiej klasy polimeru
  • Ostrza wykonane wytrzymałej stali kutej
  • Odłączane ramię wykonane ze stali nierdzewnej
  • Elektroniczny wyświetlacz
  • Ergonomiczny uchwyt dla wygodnego użytkowania
  • Połączenia śrubowe
  • Spełnia wszystkie normy CE
  • Dostępne 4 rodzaje mocy silnika
  • Dostępne 4 długości ramion: 300-400-500 i 600 mm
Parametry techniczne - Mikser ręczny zanurzeniowy Premium długość ramienia 630 mm Resto Quality FM650VV600
  • Wymiary zewnętrzne silnika [mm]: 130x400
  • Długość ramienia [mm]: 630
  • Prędkość [obr./min.]: 2000 - 9000 TURBO 13000
  • Pojemność naczynia [l]: 250 - 330
  • Moc [kW]: 0,65
  • Zasilanie [V]: 230
  • Waga [kg]: 5,5
Dlaczego warto wybrać mikser zanurzeniowy z serii Premium Resto Quality ?
  • Idealnie się sprawdzą w restauracjach, profesjonalnych kuchniach
  • Wyposażone są w system SRS zapewniający wysokiej jakości jednorodne mieszanki
  • Wykonane są z wysokiej jakości komponentów
  • Posiadają innowacyjny system montowania ramienia miksującego
  • Miksery włoskiej produkcji
Parametry:
  • Ważna informacja: Urządzenia gazowe, elektryczne 400V i 230V bez fabrycznej wtyczki, zmywarki i inne urządzenia podłączane do sieci wodnej muszą być zainstalowane przez wykwalifikowanego serwisanta. Poświadczeniem jest protokół wystawiony pisemnie przez technika. Urządzenia wymagające stałego podłączenia do wody muszą zostać wyposażone w zmiękczacz wody. Brak spełnienia powyższych warunków powoduje utratę gwarancji. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. Lista autoryzowanych serwisów dostępna u sprzedawcy po podaniu kodu pocztowego i nazwy miejscowości.