Mikser Zanurzeniowy Bigrig™ 780x216 mm Commercial Commercial | HAMILTON BEACH HMI012-CE
Kod: HMI012-CE
Dostępność: Mała ilość
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 48 godzin
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier pobranie 10
  • Paczkomat InPost 10
  • Orlen Paczka 15
  • Kurier express przedpłata 30
EAN:
MIKSER RĘCZNY BIGRIG™ HMI012-CE Hamilton Beach Commercial
Najmocniejszy silnik w swojej klasie - trwałość na lata
*Silnik jednostki 120 V ma moc znamionową 800 W, a silnik jednostki 230 V ma moc znamionową 1000 W. Mikser zanurzeniowy to rzadki element wyposażenia kuchennego, który jest lekki, wszechstronny i niezwykle łatwy w użyciu.
Hamilton_Beach_Commercial_Poland_urządzenia_logo
Model: HMI012-CE
Wymiary: 780 x 216 mm
Długość ramienia: 305 mm +150 mm
Długość przewodu zasilającego: 365 cm
Moc: 1000 W
Objętość mieszanki:  do 23 l
Napięcie: 230 V
Waga: 6.1 kg
Wyposażenie: • podstawa zasilająca
• wał ze stali nierdzewnej
• wieszak do montażu na ścianie
Sterowanie: Pokrętło o zmiennej prędkości, spust, przycisk zasilania
Akcesoria: Rózga – ramię ubijające do miksera ręcznego HMI02W (sprzedawana oddzielnie)
Dlaczego mikser mikser zanurzeniowy Bigrig™ HMI012-CE to najlepszy wybór dla Twojej gastronomii?
Potężny: 800 W ma najmocniejszy silnik w swojej klasie dla modelu 120 V i 1000 W dla modelu 220-240 V. Kiedy patrzysz na mocne blendery zanurzeniowe, akumulator po prostu go nie przetnie. Potrzebujesz mocy.
Wszechstronny: zgłoszone do opatentowania pokrętło o zmiennej prędkości ThumbDrive™ ma kolorowe światło, które zapewnia natychmiastową informację zwrotną o stanie miksera. Wymienne wały (sprzedawane oddzielnie) mają zakres od 12” do 21” (30,5 cm do 53 cm), aby łączyć duże i małe partie. Opcjonalna nasadka do trzepaczki ubija i napowietrza.
• Regulacja obrotów – 8 ustawień
Łatwo widoczny, a co najważniejsze serwisowalny przewód 365 cm pomaga przedłużyć żywotność miksera
Wieszak ścienny i zaczep na przewód do schludnego i łatwego przechowywania
• Łatwa wymiana ramienia
• Praca ciągła przy dużych ilościach
• Potrójne ostrze rozdrabniające
• Napęd Thumb Drive™ o zmiennej prędkości z kolorowym podświetleniem LED
• Prędkości mieszania: min. 3 000 obr./min maks. 15 000 obr./min
•  2 lata gwarancji
Mikser_zanurzeniowy_BigRig_gastronomiczny_do_mikstowaniaxx
BigRigCatPage_updated_3-30-21-1
BigRigCatPage_updated_3-30-21-2
Miksery_ręczne_ubijające_gastronomiczne_
Właściwości produktu: Mikser zanurzeniwy HMI012-CE
Najmocniejszy silnik w swojej klasie*
BigRig™ z łatwością przygotuje zupy, sosy, salsy i dipy do sałatek.
*Silnik urządzenia 120 V ma moc znamionową 800 W, a silnik urządzenia 230 V ma moc znamionową 1000 W.
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(2)
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(3)
Unikalny, wygodny uchwyt z 2 pozycjami
Pokrętło o zmiennej prędkości ThumbDrive™
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(4)
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(5)
Sterowanie dotykowe i praca ciągła
Uszczelniony wał mieszający ze stali nierdzewnej
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(6)
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(7)
Zgłoszony do opatentowania przewód serwisowy
Opcjonalne akcesorium do trzepaczki o średnicy 25 cm i średnicy 10 cali
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(8)
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial_(9)
Wytrzymałe ostrze ze stali nierdzewnej z osłoną
Uchwyt ścienny i uchwyt na przewód
Mikser_zanurzeniowy_gastronomiczny_ręczy_HMI012_Hamilton_Beach_Commercial
Certyfikaty
Certyfikaty_HMI012
Testy blendera zanurzeniowego przeprowadzone przez Szefów Kuchni:
Parametry:
Długość mm:
216
Długość ramienia:
305+150 mm