Lawa Grill 800 mm 14kW Na Podstawie Szafkowej | KROMET 700.OGL-800.S.D
Kod: 700.OGL-800.S.D
Liczba palników:
2
EAN:
Lawa Grill 800 Mm 14kW Na Podstawie Szafkowej Kromet 700.Ogl-800.S.D - intensywny smak grillowanych potraw
Lawa grill Kromet 700.Ogl-800.S.D to profesjonalne urządzenie do grillowania mięs, warzyw i ryb, które doskonale sprawdzi się w restauracjach, barach i hotelach. Dzięki mocy 14 kW oraz dwóm wydajnym palnikom gazowym, grill szybko osiąga optymalną temperaturę i zapewnia równomierne nagrzewanie powierzchni roboczej.
Trwałość i funkcjonalność dla wymagających użytkowników
Grill został wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość, odporność na korozję i łatwość czyszczenia. Płyta górna ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zapewnia odporność na wysokie temperatury oraz długotrwałe użytkowanie.
Dane techniczne - Lawa Grill Kromet 700.Ogl-800.S.D
  • Moc całkowita: 14 kW
  • Szerokość: 800 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba palników: 2
  • Moc palników: 14 kW