Lawa Grill 400 mm 7kW Na Podstawie Szkieletowej | KROMET 700.OGL-400.T
Kod: 700.OGL-400.T
Liczba palników:
1
EAN:
Lawa Grill 400 Mm 7kW Na Podstawie Szkieletowej Kromet 700.Ogl-400.T - niezawodny wybór dla profesjonalistów
Wydajność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
Model Kromet 700.Ogl-400.T został wyposażony w palnik pilotujący z zabezpieczeniem przeciwypływowym gazu, co minimalizuje ryzyko niekontrolowanego wypływu gazu i zwiększa bezpieczeństwo pracy. Dwustopniowy, regulowany ruszt zapobiega spalaniu wytapianego tłuszczu, redukując ilość dymu oraz nieprzyjemnych zapachów. Płyta górna ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co przekłada się na doskonałe efekty grillowania każdej potrawy.
Specyfikacja techniczna Lawa Grill Kromet 700.Ogl-400.T
  • Moc: 7 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba palników: 1
  • Moc palników: 7 kW