Lawa Grill 400 mm 7kW Na Podstawie | KROMET 700.OGL-400.S.D
Kod: 700.OGL-400.S.D
Liczba palników:
1
EAN:
Lawa Grill 400 Mm 7kW Na Podstawie Szafkowej Kromet 700.Ogl-400.S.D - profesjonalna wydajność w gastronomii
Efektywność i bezpieczeństwo użytkowania
Grill został wyposażony w palnik pilotujący z zabezpieczeniem przeciwypływowym gazu, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dwustopniowy, regulowany ruszt zapobiega spalaniu wytapianego tłuszczu, minimalizując powstawanie dymu i ułatwiając utrzymanie urządzenia w czystości. Płyta górna ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, gwarantując doskonałe rezultaty grillowania.
Dane techniczne Lawa Grill Kromet 700.Ogl-400.S.D
  • Moc: 7 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Zasilanie: 230 V