Kuchnia Gazowa z Piekarnikiem Gazowym | KROMET 700.KG-4/PG-1
Kod: 700.KG-4/PG-1
EAN:
Profesjonalna kuchnia gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem GN 1/1 - wydajność i niezawodność
Najważniejsze cechy kuchni gazowej 4-palnikowej
  • Wydajność i energooszczędność - Mocne palniki gazowe (2x4,5 kW + 2x7,5 kW) z funkcją oszczędnościową (płomień o mniejszym zużyciu gazu do 25%).
Idealne rozwiązanie dla gastronomii
Dane techniczne
  • Szerokość: 800 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wymiary piekarnika: 575×450×290 mm (GN 1/1)
  • Moc piekarnika: 4,5 kW
  • Moc palników: 2x4,5 kW + 2x7,5 kW = 24,0 kW
  • Przyłącze gazu: R 1"