Kuchnia Gazowa Chromowana 800 mm Na Podstawie | KROMET 700.KG/I-800.T
Kod: 700.KG/I-800.T
  • Kurier express przedpłata 30
Więcej o produkcie
Zasilanie.:
gaz
EAN:
Trwałość i wydajność dla profesjonalnej gastronomii
Kuchnia została wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, co gwarantuje odporność na intensywną eksploatację oraz łatwość w czyszczeniu. Płyta górna ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zapewnia długowieczność i odporność na wysokie temperatury.
Dane techniczne - Kuchnia Gazowa Kromet 700.Kg/I-800.T
  • Moc całkowita: 9 kW
  • Szerokość: 800 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba płyt: 1
  • Moc palników: 9 kW