Kuchnia Gazowa 400 mm Na Podstawie | KROMET 700.KG/I-400.T
Kod: 700.KG/I-400.T
  • Kurier express przedpłata 30
Więcej o produkcie
Zasilanie.:
gaz
EAN:
Wydajne i bezpieczne gotowanie
Kuchnia wyposażona jest w żeliwny palnik o mocy 4,5 kW, który zapewnia różnorodny rozkład temperatury na płycie kuchennej, co umożliwia dostosowanie poziomu grzania do różnych potraw. Palnik pilotujący z zabezpieczeniem przeciwypływowym gazu gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, minimalizując ryzyko niekontrolowanego wypływu gazu. Płyta górna ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zwiększa odporność na wysokie temperatury i ułatwia czyszczenie.
Dane techniczne Kuchni Gazowej Kromet 700.Kg/I-400.T
  • Moc: 4,5 kW
  • Szerokość: 400 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba płyt: 1
  • Moc palników: 4,5 kW