Kuchnia Gazowa 4 Palnikowa Na Podstawie | KROMET 700.KG-4.S.D
Kod: 700.KG-4.S.D
EAN:
Kuchnia gazowa Kromet 700.Kg-4.S.D to solidne i niezawodne urządzenie przeznaczone dla profesjonalnej gastronomii. Wyposażona w 4 żeliwne palniki o łącznej mocy 24 kW, zapewnia efektywne gotowanie oraz szybkie nagrzewanie naczyń. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, cechuje się wysoką odpornością na intensywną eksploatację, a płyta robocza ze stali kwasoodpornej AISI 304 gwarantuje długowieczność i łatwość czyszczenia.
Maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo
Dane techniczne - Kuchnia Gazowa Kromet 700.Kg-4.S.D
  • Moc: 24 kW
  • Szerokość: 800 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba palników: 4
  • Moc palników: 24 kW