Kuchnia Elektryczna 4płyty Okrągłe 4x2,6kW Na Podstawie | KROMET 700.KE-4.S.D
Kod: 700.KE-4.S.D
  • Kurier express przedpłata 30
Więcej o produkcie
Zasilanie.:
prąd
EAN:
Kuchnia Elektryczna 4 Płyty Okrągłe 4x2,6kW Na Podstawie Szafkowej Kromet 700.Ke-4.S.D - niezawodność i wydajność w gastronomii
Szybkie i precyzyjne gotowanie
Kuchnia wyposażona jest w cztery płyty grzewcze szybkogrzejne, które charakteryzują się dużą żywotnością i równomiernym rozprowadzaniem ciepła. Możliwość zastosowania nakładek do przesuwania garnków między polami grzewczymi zwiększa komfort użytkowania i pozwala na efektywne zarządzanie procesem gotowania. Płyta robocza ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm zapewnia odporność na intensywną eksploatację.
Dane techniczne Kuchni Elektrycznej Kromet 700.Ke-4.S.D
  • Moc: 10,4 kW (4 x 2,6 kW)
  • Szerokość: 800 mm
  • Głębokość: 700 mm
  • Wysokość: 900 mm
  • Liczba płyt: 4
  • Piekarnik: Nie
  • Zasilanie: 400 V