Frytownica elektryczna gastronomiczna 15 l 8 kW Linia 750 Resto Quality RQFD15L8T750E
Kod: RQFD15L8T750E
Dostępność: Brak
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 30 dni
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier pobranie 10
  • Kurier express przedpłata 30
EAN:
Linia 750
  • Szerokie spektrum urządzeń pozwala na dostosowanie ciągu do Twoich potrzeb
  • Urządzenia dostępne w modułach o szerokości 400, 800 i 1200 mm, głębokości 750 mm w wersji nastawnej, z szafką otwartą, szafką zamkniętą oraz kuchnie z piekarnikiem
  • Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304
  • Regulacja temperatury za pomocą pokrętła
  • Regulowane na wysokość nóżki ze stali nierdzewnej
  • Wyposażone w termostat bezpieczeństwa
  • Konstrukcja pozwala na proste utrzymanie urządzeń w czystości
  • Cokoły dostępne opcjonalnie za dopłatą
Frytownica elektryczna | 15 l | 8 kW | RQFD15L8T750E | Linia 750 Resto Quality
  • Frytownica umożliwia wydajne smażenie w głębokim tłuszczu
  • Regulacja temperatury do 195°C
  • Termostat bezpieczeństwa chroniący przed nadmierną temperaturą oleju
  • Urządzenie proste w czyszczeniu
  • Kran spustowy
  • Wskaźnik maksymalnego poziomu oleju
  • Kosze wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości
  • Blat roboczy z tłoczonej stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 1,5 mm
  • Regulowane nóżki ze stali nierdzewnej
  • Drzwiczki ze stali nierdzewnej w zestawie
Parametry techniczne - Frytownica elektryczna gastronomiczna 15 l 8 kW Linia 750 Resto Quality RQFD15L8T750E
  • Wymiary [mm]: 400x750x870
  • Pojemność [l]: 15
  • Moc [kW]: 8
  • Waga [kg]: 58
  • Zasilanie [V]: 400
Parametry:
  • Ważna informacja: Urządzenia gazowe, elektryczne 400V i 230V bez fabrycznej wtyczki, zmywarki i inne urządzenia podłączane do sieci wodnej muszą być zainstalowane przez wykwalifikowanego serwisanta. Poświadczeniem jest protokół wystawiony pisemnie przez technika. Urządzenia wymagające stałego podłączenia do wody muszą zostać wyposażone w zmiękczacz wody. Brak spełnienia powyższych warunków powoduje utratę gwarancji. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. Lista autoryzowanych serwisów dostępna u sprzedawcy po podaniu kodu pocztowego i nazwy miejscowości.