Filtr Odwróconej Osmozy 220-240V/140W | HENDI 238035
Kod: 238035
Dostępność: Mała ilość
Dostępność i dostawa
Przewidywana wysyłka: 24 godziny
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier pobranie 10
  • Paczkomat InPost 10
  • Orlen Paczka 15
  • Kurier express przedpłata 30
EAN:
Dlaczego warto wybrać filtr odwróconej osmozy?
Specyfikacja
  • Zasilanie: 220-240 V / 140 W
  • Wydajność maksymalna: 1,5 l/min (przy 25°C, 4 bar, TDS 250 ppm)
  • Technologia: odwrócona osmoza (pory membrany 0,0001 μm)
  • Redukcja zanieczyszczeń i twardości: do 95%
  • Zakres pH wody zasilającej: 2-11
  • Maksymalna twardość wody: 1500 ppm
  • Maksymalne stężenie chloru: 0,3 ppm