WhatsApp
Darmowa dostawa od 500 PLN
Brak towaru

Mikser planetarny Sammic BE poj. 20L | Hendi 1500220

Numer katalogowy: 1500220
Dostępność: Brak towaru
114107.64
114107.64
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zadzwoń 733 130 139
Wysyłka w ciągu: 14 dni
Cena przesyłki:
0
  • Kurier 0
  • Kurier express 49.99

Mikser planetarny Sammic BE poj. 20L Hendi 1500220

Mikser planetarny firmy Sammic to model wolnostojący z wytrzymałą dzieżą ze stali nierdzewnej o pojemności 10 litrów, przeznaczony do intensywnego użytkowania. Umożliwia wyrabianie ciężkiego ciasta do pieczywa, wyrobów cukierniczych czy pierogów, ubijanie białek jaj, mieszanie sosów i mieszanek z mięsa mielonego.

Mikser kuchenny Sammic - duża moc i prosta obsługa

Mocny, wysoce niezawodny silnik daje możliwość podłączenia miksera do jednofazowego źródła prądu. Intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem parametrów i kodów błędów oraz lampkami kontrolnymi daje duży komfort użytkowania urządzenia. Dodatkowo mikser wyposażono w przycisk trybu pracy pulsacyjnej. Obudowa silnika i panelu sterującego została wzmocniona systemem wodoszczelnym. Nogi ze stali nierdzewnej gwarantują duży udźwig i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Sammic BE-20 - bezpieczeństwo 

W trosce o zachowanie najwyższego bezpieczeństwa użytkowników producent wprowadził podwójne mikroprzełączniki bezpieczeństwa, które wyłączają mikser, podczas gdy dzieża jest opuszczona albo jej osłona zabezpieczająca niewłaściwie zamontowana. Osłona bezpieczeństwa dzieży zaś ma za zadanie uniemożliwić włożenie dłoni do dzieży w trakcie pracy urządzenia. O zakończeniu cyklu informuje alarm akustyczny.

Wygodny i wydajny - poznaj mikser planetarny Sammic

Sammic dba także o wygodę i wydajność pracy. Dlatego mikser wyposażony jest w specjalną, ergonomiczną dźwignię, która ułatwia manualne opuszczanie oraz podnoszenie dzieży. W urządzeniu zastosowano płynne, elektroniczne sterowanie prędkością. Wbudowany timer umożliwia programowanie czasowe pracy w zakresie od 0 do 30 minut ze skokiem co 0,5 minuty. Mikser posiada międzynarodowy certyfikat NSF, gwarantujący spełnianie przepisów dotyczących higieny, czystości oraz bezpieczeństwa materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Parametry miksera planetarnego marki Sammic

Maksymalna ilość surowca: 6 kg mąki przy 60% wody.
W zestawie dzieża ze stali nierdzewnej, hak, mieszadło płaskie i rózga.

Marka Sammic - najważniejsze informacje

Hiszpańska firma Sammic działa na rynku gastronomicznym od niemal 60 lat. Producent reaguje na bieżące potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i stale podąża za najwyższymi standardami jakości. Decyduje to o niezawodności oferowanych przez Sammic produktów. Działalność firmy od początku skupiała się wokół produkcji sprzętu do dynamicznej obróbki żywności, a obecnie w swojej ofercie Sammic posiada również profesjonalne urządzenia do bufetu, snack barów, pizzerii oraz zmywalni, a także sprzęt przeznaczony do zapewniania bezpiecznego przechowywania żywności i gotowania metodą sous-vide.

Parametry:
Moc:
900
Napięcie:
230 V
Wymiary (mm)::
520x733x(H)1152
Model:
BE-20
pojemność dzieży:
20 l
Maksymalna ilość surowca:
6 kg mąki przy 60% wody
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: